Magazyny Energii

Dostarczamy specjalistyczne rozwiązania w zakresie magazynowania energii. Umożliwiają one optymalizację wykorzystania energii z własnych źródeł wytwarzania oraz zapewniają bezpieczeństwo energetyczne.

Jesteśmy przedstawicielem i certyfikowanym partnerem TESVOLT – producenta jednych z najbardziej zaawansowanych technologicznie magazynów energii na świecie.

Korzyści płynące z płynące z magazynów energii

Pełna obsługa

Obejmujemy swoim działaniem każdy z procesów budowy farmy fotowoltaicznej.

Pełen serwis oraz gwarancja

Oferujemy pełen serwis i gwarancję na nasze usługi.

Wysoka jakość materiałów

Nasze projekty fotowoltaiczne opierają się o najnowocześniejsze technologie.

Niezależność energretyczna

Uniezależniasz się od zmienności cen energii elektrycznej i przerw w dostawie prądu.

Szybki zwrot inwestycji oraz źródło dochodu

Szybki zwrot z inwestycji sprawia, że takie źródło energii staje się źródłem dochodów np. gminy, które zwiększa się z tytułu podatków płynących z elektrowni fotowoltaicznych.

Wiarygodność ekologiczna

Korzystając z zielonej energii firma redukuje ślad węglowy i staje się wiarygodnym partnerem w oczach odbiorców i partnerów.

Nasze realizacje

Odolanów
Operacyjny
0,5 + 0,2 MW
Odolanów
Status:
Operacyjny
Opis:
Realizacja strategicznej instalacji hybrydowej przyłączonej do wewnętrznej sieci elektroenergetycznej zakładu produkcji gazu należącego do PKN Orlen Oddział PGNiG w Odolanowie. Gruntowa instalacja fotowoltaiczna składa się z 980 modułów, o łącznej mocy 490 kWp obsługiwanych przez 8 inwerterów o mocy 60 kW każdy. W przypadku magazynu energii zastosowano rozwiązanie niemieckiej firmy Tesvolt – partnera technologicznego polskiej firmy Neo Energy Storage. Zainstalowany w Odolanowie magazyn energii TESVOLT TPS Flex o mocy 180 kW i pojemności użytkowej ponad 400 kWh współpracuje z farmą fotowoltaiczną i siecią zakładową, do której jest przyłączony. Neo Energy Group odpowiadała za realizację projektu. Partnerem technologicznym jest TESVOLT AG.
Rezultaty:
Wielkopolskie
Lokalizacja
Planowany COD: